«Комунальні підприємства міста працюють зараз із максимальною інтенсивністю, дбаючи про благоустрій, наводять лад у дворах, парках і скверах, на дорогах, – зазначив у ранковому зверненні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. – Адже  Черкаси – наш дім і попри війну в країні ми повинні про нього дбати». Інформує пресслужба міської ради.

Одне з підприємств – КП «Благоустрій» – намагається утримувати в належному санітарному стані дитячі та спортивні майданчики, пляжні території, пішохідні доріжки, двори тощо.

Зокрема, постійно прибирають спортивну кросфіт-зону на пляжі «Казбетський», очищують берегову лінію комунальних пляжів, лагодять зламані лавки, навіси, перголи. Косять і видаляють коріння трави у скверах міста, у дворах, на дитячих майданчиках, прибирають велодоріжки.

«Цього літа роботи нам додалося, – відзначає в.о. директора підприємства Андрій Сопілков. – Оскільки рішенням сесії міської ради для утримання в належному санітарному стані та прибирання нам передали земельні ділянки, які не мають власника або постійного користувача, а також землі загального користування, де постійно викидалося безхазяйне сміття. Передали для облагородження й необлаштовані території та зелені зони, де ми косимо траву, обрізаємо дерева тощо. Піклуємося про чистоту нашого обласного центру й затишок для громади. Тож просимо черкасців та гостей міста бути обачливими й цінувати працю комунальників».