У медиків з липня буде затримка з виплатою зарплати. Це дуже бентежить керівництво медичної галузі та загрожує новим соціальним вибухом у Смілі. пише інтернет-видання smila-ua.

Тому головні лікарі та медики на чолі з начальником відділу охорони здоров’я Миколою Стуженком прийшли на сесію міської ради, щоб донести свої проблеми до депутатів та влади міста.

«Чомусь цього року бюджет міста вийшов дефіцитним, хоча спочатку ніяких передумов для цього не було і ми на таке не сподівалися. Останні роки медики були «в безпеці». Наші зарплати гідними не назвеш, але вони виплачувались регулярно, – сказав начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко. – Цьогоріч нам передбачили зарплату поквартально, а не на весь рік. Скоро почнуться затримки з виплатою. Це неприпустимо. Ми зверталися у всі інстанції, у міністерства. Але нас направляють скаржитись в органи місцевого самоврядування.

Ми вже думаємо, як нам ще більше оптимізувати нашу галузь. Хоча у Смілі діє лише одна багатопрофільна лікарня, і те, що її не можуть фінансово забезпечити, – це дуже прикро. Всі роки медикам платили зарплату, а цей рік – ні. Дуже образливо. Тому ми просимо шановних депутатів переглянути бюджетні витрати. Ми розуміємо, що у Смілі треба ремонтувати дороги, проводити освітлення, благоустрій… Але ж по закону спочатку потрібно забезпечити захищені статті – зарплату і комунальні платежі, а потім вже займатися всім іншим. Тож наше прохання – дослухатись до проблем медиків і задовольнити наші вимоги».