Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Черкаської міської ради розглядалося додаткове питання про збільшення місць для складування негабаритного сміття в Черкасах та зміну графіку вивезення великогабариту.

Пропонувалося встановити додаткові контейнери та збільшити частоту вивезення негабаритного сміття. Частина членів виконавчого комітету висловилася з пропозицією прийняти це рішення лише в частині зміни графіку, а питання визначення додаткових місць для складування негабариту вивчити додатково.

 Для того, щоб визначитися з додатковими місцями для складування великогабаритного сміття, доручаю до наступної наради з цього питання – під керівництвом мого заступника Людмили Бордунос – долучити і голів ОСББ. Маємо врахувати думку самих жителів щодо того, куди їм зручніше виносити великогабаритне сміття, щоб не утворювалися стихійні сміттєзвалища. Хочу вже за тиждень побачити цей перелік, щоб на найближчому засіданні виконавчого комітету розглянути зрештою це питання, – наголосив Анатолій Бондаренко.