У Черкасах містянам пропонують креативно пригадати події Помаранчевої Революції та Революції Гідності. Запрошують приєднатися до відтворення тих подій та обміну спогадами про них. Таку пропозицію 7 листопада 2018 року під час наради оголосила член міськвиконкому Діана Тяско.

Нараду провели спільно міські та обласні профільні департаменти.

На площі перед Черкаською міською радою розмістять імпровізоване наметове “майданівське” містечко з усіма його атрибутами: бочками з вогнем, шинами, наметами, революційним піаніно, арт-об’єктами, іншими революційними атрибутами, і, звісно ж канапками та чаєм.

Усі охочі можуть долучитися до заходу. На час його проведення на екран перед міською радою будуть проектувати світлини із подій 2004 та 2013-2014 років. У міській раді закликають черкасців, учасників подій на Майдані, надсилати свої фото на електронну адресу: vkrada@uk.net. Їх і будуть демонструвати на заході. Також кожен охочий може підготувати свою розповідь-спогад про Майдан і поділитися ним з учасниками заходу (таймінг до 5 хвилин).

“Ми з побратимами-свободівцями давно планували втілити таку концепцію відзначення переломних для України революційних подій 21 століття. Дуже приємно, що всі учасники наради підтримали цю ідею. Тепер на міському рівні День Гідності та Свободи буде не схожим на “поминальні заходи”, а буде життєствердним нагадуванням того, як українці вміють об’єднуватися, солідаризуватися в боротьбі проти визискувачів” – коментує Діана Тяско.