Вранці 25 вересня, на пункт зв`язку пожежно-рятувальної частини м.Монастирище надійшло звернення про допомогу від жителів будинку №34 по вул.Б.Хмельницького, про те що на дереві знаходиться кішка, яка не може самостійно злізти. Повідомили у ДСНС Черкащини.

Рятувальники, які прибули на допомогу, застосувавши штурмову драбину піднялися до наляканої тварини та спустили її на землю.


КОМЕНТАРІ