Договір про постачання газу між КП “Смілакомунтеплоенерго” та НАК “Нафтогаз” досі не підписаний. Зі свого боку смілянська влада і керівництво КП зробили все. Затримка за НАК “Нафтогаз”, – стверджують смілянські посадовці. Про це пише інтернет-видання Сміла.UA.

На останній сесії міської ради, а також на депутатських слуханнях було вирішено створити робочу групу і знову поїхати в Київ у НАК “Нафтогаз” на переговори. Очолює групу переговірників секретар міської ради Костянтин Синьогуб. Минулої п’ятниці відбулась ця довгоочікувана поїздка.

Вчора на засіданні виконкому члени міськвиконкому попросили Костянтина Синьогуба розповісти про результати поїздки. Той відповів, що у “Нафтогазі” навіть не хочуть спілкуватися із представниками від Сміли. У НАК “Нафтогаз” одна позиція – беріть борги “Енергоінвесту”.

Наразі керівництво КП “Смілакомунтеплоенерго” подало в суд на НАК “Нафтогаз” за безпричинні відмови у підписанні договору. Як далі діятиме смілянська влада, – поки що незрозуміло. Ситуація заходить у глухий кут. Потрібна підтримка державної влади та рішучі дії з боку смілянської громади.