Нещодавно ми інформували про обсяги пільгового споживання електроенергії. Сьогодні в ПАТ “Черкасиобленерго” пропонують вам детальні відповіді на запитання, які найчастіше виникають у споживача.

1. Що таке пільги? – Пільги – це встановлені законодавством або іншими нормативними актами переваги, що надаються особі (або групі осіб) порівняно з іншими громадянами.

2. Хто визначає пільги для сплати за електроенергію? – ПАТ «Черкасиобленерго» не вирішує, хто має право на пільги. Пільги надаються згідно діючого законодавства України. Основним законодавчим актом, яким затверджуються повноваження органів державної влади в частині відшкодування витрат підприємствам-постачальниками комунальних послуг по наданню пільг окремим категоріям населення, є Закон України «Про Державний бюджет України», який розробляється кожен рік.

3. Як і де можна оформити пільгу на оплату електроенергії? – Споживач, який має право на встановлені законодавством пільги з оплати спожитої електричної енергії повідомляє у письмовій заяві енергопостачальника – район електричних мереж ПАТ «Черкасиобленерго про своє право на пільгу з посиланням на відповідний законодавчий акт. Пільгова оплата – здійснюється з дня подання споживачем заяви з пакетом підтверджуючих документів.
Документи для оформлення пільги:
1) заява на оформлення/переоформлення свого права на пільгу;
2) оригінал та копія документа, що підтверджує право на пільгу;
3) оригінал та копія паспорта пільговика або документа, що його замінює  (стор. 1,2 та усі сторінки щодо реєстрації місця проживання та зняття з реєстрації);
4) оригінал та копія про присвоєння ідентифікаційного коду пільговика;
5) довідка про склад сім’ї у разі, коли пільга поширюється на членів сім’ї, зареєстрованих за адресою проживания пільговика;
6) довідка-дозвіл уповноваженого органу на оформлення пільги у разі, коли пільгою користуються не за місцем реєстрациї (прописки), а за адресою фактичного проживання;
7) оригінал та копії свідоцтв про народження неповнолітніх членів родини, на яких поширюється пільга;
8) довідка від органів місцевого самоврядування (сільради, ОСББ, СУБ, ЖЕК та ін.) стосовно наявності/відсутності централізованого постачання холодної та гарячої води;
9) покази лічильників електроенергії на час відвідання РЕМ.
Якщо за адресою зареєстровано і проживають декілька осіб, які мають право на встановлені законодавством пільги з оплати спожитої електричної енергії, потрібно надати документи всіх пільговиків.
Заявник обов’язково повинен мати при собі оригінали документів, для можливості перевірки вірності копії. Копії усіх документів повинні бути чіткими.
У разі призначення субсидії, пільги з оплати житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються. Інформація про зазначених осіб подається підприємствам – виробникам/виконавцям житлово-комунальних послуг та вноситься до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги. Тобто впродовж періоду призначення субсидії – пільга не нараховується.

4. Хто вважається членом сім’ї пільговика? – Відповідно статті 51 Бюджетного кодексу України при наданні пільг та здійсненні видатків з бюджету щодо їх виплати до членів сім’ї пільговика належать: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи; особа, яка проживає разом з інвалідом війни I групи та доглядає за ним, за умови що інвалід війни не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, який має право на пільги, та проживає разом з ним.

5. Коли можна починати користуватися пільгою для сплати за електроенергію? – пільги з оплати спожитої електричної енергії надаються з дня подання споживачем заяви та документів для оформлення.

6. Чи повинна енергопостачальна компанія повідомляти мене про відсутність пільги, якщо в попередніх періодах вона була? – Призначення та не призначення пільг здійснюється структурними підрозділами з питань праці та соціального захисту населення. Про зміни в законодавстві щодо пільг, споживачі і ПАТ «Черкасиобленерго» дізнаються з урядової преси.

7. Чи додаються пільги між собою, якщо за адресою зареєстровано декілька пільговиків? – У разі коли декілька членів однієї родини, мають право на пільги, пільга надається тільки одному з членів родини. Особа яка має декілька пільг, може обрати лише одну, більшу за розміром пільгу.

8. Чи переносяться невикористані пільгові кВт.год за попередні періоди на наступний місяць? – Якщо споживач в розрахунковому періоді не в повному обсязі використав спожиті пільгові кВт.год, то залишок не переноситься і не додається до спожитих пільгових кВт.год у наступному періоді.

9. Як діяти у випадку зміни місця проживання пільговика? – Якщо пільговик змінює місце проживання, йому необхідно повідомити про це ПАТ «Черкасиобленерго». Для цього потрібно звернутися до РЕМ та переоформити пільги за новим місцем прописки.

10. Що таке субсидія? – Субсидія – це адресна безготівкова допомога держави сім’ям для відшкодування витрат на оплату користування житлом або його утримання та комунальних послуг (водо-, тепло-, газопостачання, водовідведення, електроенергії, вивезення побутового сміття та рідких нечистот), а також один раз на рік допомога готівкою на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

11. Хто призначає субсидії? – Відповідно до «Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. № 848 (із змінами і доповненнями) призначення субсидій та контроль за їх цільовим використанням здійснюється структурними підрозділами з питань соціального захисту населення.

12. Чи зобов’язані споживачі сплачувати суму обов’язкової плати при наявності переплати по субсидії? – Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати обов’язкову частку платежу. У разі коли вартість фактично використаної послуги менша, ніж обов’язкова частка витрат на оплату цієї послуги, громадяни сплачують її фактичну вартість. Сума житлової субсидії, яка не використана домогосподарством внаслідок економії, зараховується виконавцем комунальної послуги на наступні розрахункові періоди протягом сезону, в якому призначено житлову субсидію, як оплата таких послуг.

13. Чи можуть не призначити субсидію за несплату? – Так, згідно пункту 6 Постанови КМУ від 21.10.2015 №848 (із змінами, внесеними постановою КМУ від 17.10.2018 №841) Житлова субсидія не призначається (у тому числі на наступний період), якщо:
•структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день звернення за призначенням житлової субсидії;
•структурним підрозділом з питань соціального захисту населення отримано інформацію про наявність у домогосподарства, що одержувало житлову субсидію у попередньому опалювальному (неопалювальному) сезоні, простроченої понад два місяці заборгованості з оплати обов’язкової частки платежу за житлово-комунальні послуги, загальна сума якої перевищує 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на день призначення житлової субсидії на наступний опалювальний (неопалювальний) сезон.