Сьогодні, напередодні Дня захисника України керівництво Товариства привітало працівників – учасників бойових дій та працівників – учасників антитерористичної операції (операції об’єднаних сил) на території України, віддаючи данину непохитній вірності військовому обов’язку і особистій відвазі захисників нашої батьківщини. Захід розпочався хвилиною мовчання за загиблими воїнами, які віддали своє життя за Україну. Повідомили у прес-службі Товариства.

– Шановні колеги! В цей день ми з вдячністю, сумом та гордістю згадуємо героїчні постаті нашої історії, вшановуємо ветеранів війн, учасників сьогоднішніх військових дій, полеглих героїв Небесної сотні та антитерористичної операції за їх безсмертний подвиг. Цього дня щиро вітаю всіх, в кому живе дух наших славних попередників – справжніх патріотів і героїчних виборювачів незалежності нашої держави! Бажаю миру у вашому домі, добробуту і здоров’я всім близьким! Велика вдячність і повага всім, хто стоїть в ім’я миру в Україні! – привітав голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук.

blank

З нагоди свята працівникам та пенсіонерам Товариства, які мають статус учасника бойових дій, ПАТ «Черкасиобленерго» підготувало подарункові набори, а також матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн, вдові загиблого учасника бойових дій у розмірі 5000 грн, непрацюючим пенсіонерам Товариства, які мають статус ветеранів війни, у розмірі 500,00 грн.