У черкаської бібліотеки-філії №6 – нове приміщення. Такий подарунок для жителів мікрорайону Хімселище зробила міська влада разом із громадою. Завдяки взаємодії департаменту економіки із департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, підтримці бібліотекарів і активних читачів було облаштовано окреме приміщення на вулиці Чорновола.

Бібліотека-філія №6 Черкаської міської централізованої бібліотечної системи  працювала у двох кімнатах відомчого гуртожитку біля 3-ої міської лікарні. З роками будівля стала аварійною, тому було прийнято рішення про виділення бібліотеці окремого приміщення. Відкриття оновленого закладу символічно приурочили до нового свята України – Дня української державності.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який взяв участь у заході,  насамперед подякував бібліотекарям за самовіддану працю.

«Цьогоріч у нас були великі плани зі створення системи бібліотечних хабів, оновлення нашої бібліотечної системи, покращення їхньої матеріально-технічної бази, книжкового фонду. Тому що, на моє переконання, книжковий фонд – це історія нашої нації, бо хоч і гарно з Інтернетом, і це по-сучасному, а книга є книга, і спочатку було Слово, – наголосив міський голова. – Хотілося, аби в наших бібліотеках було більше таких книг, як нашого земляка Василя Шкляра, які ідентифікують нас як націю. Сподіваюся, щойно розблокують кошти, ми зможемо оновлювати й інші бібліотеки міста».

blank

Також очільник громади Черкас Анатолій Бондаренко запевнив, що найближчим часом комунальні підприємства міста облаштують територію навколо нового приміщення бібліотеки й прилеглих територій.

Під час заходу було представлено виставку робіт дітей військовослужбовців «Мої батьки боронять Україну», аби підтримати черкаських воїнів, які днями йдуть на передову захищати державу. Патріотичний настрій створювала музична композиція вихованців студії «Лакі» Черкаської школи мистецтв №2.

Директорка бібліотеки-філії №6 Лідія Кривко розповіла історію закладу, подякувала всім, хто долучився до ремонту: «Приємно, що бібліотека нарешті отримала приміщення, в якому буде комфортно працювати. Адже наш фонд літератури має понад 20 000 примірників, і, сподіваємося, фонди будуть поповнюватися сучасними виданнями. Щороку ми обслуговуємо понад 2500 людей. Зараз до черкаських читачів долучилися й переселенці, і найактивніші з них допомагали нам робити ремонт».

Довідково:
Працівники бібліотеки-філії №6  беруть участь у проектах «Бібліотека під парасолькою», «Бібліокафе» на Хрещатику, популяризують сучасну українську книгу та звичаї українського народу. При бібліотеці працює клуб «Hand made». Також користується популярністю проект «Бібліовізит». Активно співпрацюють з міською поліклінікою і лікарнею №3, школами та дитячими садочками мікрорайону, училищами, приватними  підприємствами.

Адреса Бібліотеки-філії №6:
вул. Чорновола, 251.

Режим роботи:
щобудня з 10.00 до 18.00.
Вихідні – субота й неділя.