У Ротмістрівській лікарні, котра є структурним підрозділом центральної районної лікарні імені Софії Бобринської, відбулися збори трудового колективу. Мова йшла про подальшу долю цього медичного закладу.

Про це повідомляють у районній раді.

Оскільки, наголошують, приміщення лікарні розташоване на території Ротмістрівської ОТГ, то воно мало бути передане на баланс сільської ради. Проте громада відмовилась брати заклад на утримання.

Як розповідає Зоя Зирянова, головний лікар ЦРЛ імені Софії Бобринської, із сільського бюджету виділили кошти лише на енергоносії, не оплативши навіть медичні послуги, які надавались жителям об’єднаної громади.

За її словами, наразі йде процес формування районного бюджету на 2019 рік, де мають бути враховані усі витрати на утримання об’єктів комунальної власності. Районний бюджет має обмежені можливості для фінансування спільних інтересів населених пунктів району. Тож і постала необхідність оптимізувати структуру районної лікарні задля підвищення її конкурентоспроможності у наданні спеціалізованої допомоги другого рівня.

Голова районної ради Володимир Грошев, який теж був присутній на зібранні, зауважив, що раніше Ротмістрівська лікарня фінансувалася з районного бюджету. Проте тепер її утримання відтягує занадто великі кошти, які з більшою користю будуть використані на розвиток і функціонування центральної районної лікарні.

Водночас Зоя Зирянова запропонувала скласти новий штатний розклад ЦРЛ і довести його до відома працівників підрозділу. Хто з ротмістрівських медиків прийме рішення про зайняття посад, з 1 січня їх чекатимуть у колективі лікарні.
Також прийнято пропозицію про функціонування на території Ротмістрівки лабораторії, стоматологічного та ренгенкабінетів.