23 травня митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан звершив освячення фундаменту та наріжного каменя для побудови храму на честь Вознесіння Господнього у селі Руська Поляна Черкаського благочиння, повідомляють у Черкаській єпархії Православної церкви України.

Архієрею співслужив настоятель парафії протоієрей Ігор Мигаль, Черкаський благочинний протоієрей Андрій Шпунт та духовенство Черкаської єпархії.

У своєму повчальному слові митрополит Іоан привітав жителів села з початком будівництва святині та наголосив на важливості храму для спасіння людей. Настоятель парафії протоієрей Ігор Мигаль подякував архіпастирю та духовенству за спільні молитви, піднесені в цей день до Господа. Особливу вдячність отець Ігор висловив Руськополянському козацтву імені Петра Дорошека, воїнам АТО/ООС та всім людям, які допомогають споруджувати храм.

blank

До присутніх на святі звернувся і голова Руськополянської громади Олег Гриценко. Також очільник села від колективу селищної ради вручив настоятелю парафії пожертву на будівництво храму.