У село Чемериське на Черкащині вже 10 років не ходить автобус. Аби поїхати у справах мешканці села мають або йти пішки до траси 10 кілометрів, або наймати машину, розповів Суспільному сільський голова Василь Костенко.

Зі слів голови, регулярного транспоротного сполучення до села немає, тому що перевізники вважають цей напрямок нерентабельним.

У селі проживає 200 людей. Серед них 76-річна онкохвора пенсіонерка Катерина Панченко. У лікарню чи крамницю в райцентр вона має потребу їздити щотижня. Тож доводиться просити односельців, щоб підвезли автомобілем.

Виконувач обов’язків голови Звенигородської райдержадміністрації Юрій Піковський пояснив, що тендер на маршрут не можуть провести через пандемію коронавірусу. Із 25-го жовтня це село приєднають до Водянецької громади. Тоді пошук транспорту ляже на її плечі.

У село Чемериське на Черкащині 10 років не ходить автобус

Або пішки до траси 10 кілометрів, або наймати машину. У село Чемериське на Черкащині 10 років не ходить автобус, розповідає сільський голова Василь Костенко. Каже: регулярного транспортного сполучення немає, бо перевізники вважають цей напрямок нерентабельним. У селі проживає 200 людей. Серед них 76-річна онкохвора пенсіонерка Катерина Панченко. У лікарню чи крамницю в райцентр вона їздить щотижня. Каже, возять односельчани автомобілем. Кожна поїздка обходиться у щонайменше 300 гривень. Виконувач обов’язків голови Звенигородської райдержадміністрації Юрій Піковський пояснює: тендер на маршрут не можуть провести через пандемію коронавірусу. З 25-го жовтня це село приєднають до Водянецької громади. Тоді пошук транспорту ляже на її плечі. Як село на Черкащині живе без транспортного сполучення – у сюжеті Суспільне.Черкаси.

Geplaatst door Суспільне Черкаси op Dinsdag 15 september 2020