25 червня, у Шполі прощалися з ученицею 4-Б класу ліцею №1 Анною Лозовою, у вбивстві якої підозрюють одного із працівників культури. Про це пише видання “Шполяночка+“.

Траурна процесія йшла міськими вулицями, люди виходили до дороги з будинків, магазинів, організацій, аби попрощатися з юною шполянкою.

Класна керівниця Анни, Світлана Лихенко, розповідає, що дівчинка була позитивною дитиною.

“У класі завжди активна, старанна дівчинка, зі всіма дружила, не мала конфліктів, – говорить Світлана Петрівна.

Також 10-річна Анна відвідувала гуртки. Особливу увагу приділяла природі – тваринам, рослинам, відвідувала гурток юних натуралістів. Вчителька Анни додає, класні вазони – це її зона відповідальності. Вона за ними доглядала і поливала.

У дівчинки залишились батьки, старший брат і сестра.

Поховали Анну Лозову у Шполі на міському цвинтарі по вулиці Добровольців.

Нагадаємо, що у Шполі 21 червня пішла до магазину і довгий час не поверталась додому 10-річна Анна Лозова. Батьки забили на сполох і дівчинку почали розшукувати. 22 червня дитину знайшли вбитою у приміщенні колишнього районного будинку культури. Ґвалтівника-вбивцю оперативно затримали. Ним виявився працівник Центру культури та дозвілля Шполянської громади, 33-річний житель міста Ватутіне.

За неофіційною інформацією, зловмисник після вбивства дівчинки намагався приховати тіло дитини, зачинивши її у будинку культури. Розшукуючи дитину, поліція натрапила на слід керівника місцевого музичного гурту. Затримали підозрюваного вдома за переглядом телевізора.