Рівно тиждень тому на території Смілянської міськрайонної благодійної організації інвалідів “Коло друзів”, яка розташована у селі Костянтинівка, за три доби виявили 6 фактів інфікування COVID-19, пише інтернет-видання Сміла.ua.

За даними головної лікарки Смілянського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяни Проценко, позитивний результат методом ПЛР виявили у 6 осіб. Усі захворілі – підопічні благодійної організації. Нині вони перебувають на самоізоляції у приміщенні “Кола друзів”.

У таких складних умовах керівництво благодійної організації інвалідів “Коло друзів” зараз шукає підтримку всюди. Днями вони звернулися по допомогу до міської організації ВО «Черкащани». Міські депутати Анатолій Стригун, Віктор Лихолай та депутат сільської ради села Костянтинівка Світлана Стригун не могли залишитися байдужими. Вони за власні кошти придбали продукти харчування – рис, макарони, олію, тушонку, печиво й таке інше – і відразу швидко відвезли пакунки людям з інвалідністю.

Наразі на утриманні організації інвалідів “Коло друзів” перебуває 22 особи. Серед них є навіть молоді – 24 і 27 річного віку чоловіки, що отримали складні вади здоров’я та зараз нікому не потрібні, від них відмовились навіть близькі родичі. Ці люди живуть і лікуються завдяки благодійній організації. Тож підопічні були дуже вдячні за приємний подарунок від небайдужих людей, які не побоялись підтримати організацію у страшний період епідемії.