День міста сміляни можуть зустрічати без води. В Обленерго знову серйозно попереджають – 13-14 вересня планують відключити електроенергію для КП «ВодГео». Ніякі обіцянки і вмовляння вже не допомагають.

Міський голова Олексій Цибко разом із в.о.начальника управління ЖКГ Сергієм Чередніченком їздили в Черкаси для проведення чергових перемовин з представниками Обленерго. Криза із боргами зайшла так далеко, що самостійно, без підтримки, КП «ВодГео» не виплутається. Сергій Чередніченко розповів про результати зустрічі. Обленерго на поступки не йде. Ситуація дуже критична.

Відео про це можна переглянути на каналі «Сміла.ua»:

Якщо смілянська міська влада не виконає умови Обленерго і сьогодні не передасть в Черкаси нові договори про розрахунки з боргами – сьогодні ввечері у нас вже не буде води.

Всі розуміють, що це ненормально: приватна структура Обленерго відключає електроенергію і шантажує стратегічне комунальне підприємство та ціле 70-тисячне місто! І ніхто нічого не може вдіяти! І це при тому, що у боргах винні не сміляни, а неправильна структура нашої держави.Тому депутат Анатолій Голуб пропонує звертатись до вищого керівництва країни – до Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. Там би швидко вирішили цю проблему.

Потім, традиційно, почали з’ясовувати, хто винний у тому, що криза зайшла надто далеко. Згодом нараду вирішили завершити у кабінеті міського голови без преси, у вузькому колі фахівців.