20 січня відбулося засідання постійної комісії з з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності, законності, запобігання корупції. Пише видання Сміла.UA.

Це перше засідання комісії, тож спочатку обирали заступника голови комісії та секретаря комісії. Потім розглянули ще 11 питань порядку денного, серед яких було кілька скарг. Місцевий активіст Ілля Слободяник знову скаржився на порушення права доступу до публічної інформації. Він звернувся до міської влади з особистим питанням, по закону, йому повинні були через 5 днів надати відповідь. Але минуло 35 днів і він отримав якусь типову відписку, яка його не влаштувала. Активіст переймається тим, що повторюється історія закритості влади, як це було при попередньому секретареві міської ради, з яким він неодноразово судився.

Депутати говорили про те, що це дійсно порушення і треба донести цю інформацію до міського голови, щоб той вживав дисциплінарні заходи до своїх працівників, які порушують закон про доступ до публічної інформації.

Також Ілля Слободяник написав скаргу про те, що у деяких районах міста люди не мають цілодобового водопостачання, як це гарантується у договорі з водоканалом. Це теж порушує права жителів. Тому вони хочуть зменшення тарифу на воду.

Жителька міста Зоя Бойко намагалась з’ясувати на комісії і просила сприяння у питанні стосунків з ОК «Сміла».