Нещодавно Указом Президента України присвоєно почесне звання України – Мати-героїня – ще чотирьом жінкам нашого міста за сумлінне материнство, вагомий особистий внесок у виховання дітей в сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття ними освіти та розвиток творчих здібностей. Пише Сміла.UA.

Матерями-героїнями стали:
1. Деркач Тетяна Володимирівна – багатодітна мати, яка народила та виховала п’ятеро дітей, з низ три дочки та два сина. Окрім виховання та розвитку дітей займається громадською діяльністю.
2. Малишевська Лариса Володимирівна – народила та виховала десятеро дітей, з них 1 дівчинка та дев’ять хлопців. На сьогоднішній день це одна з найбільших сімей нашого міста. Лариса Володимирівна любляча та турботлива мама, гарна дружина та господиня.
3. Куценко Лариса Володимирівна – багатодітна мати, яка народила та виховала чотирьох дочок та сина. Створила належні умови для розвитку та виховання дітей.
4. Зайченко Тетяна Федорівна – багатодітна мати, народила та виховала п’ятеро дітей, три дочки та два сина. Створила необхідні умови для здобуття дітьми освіти, розвитку творчих здібностей, поваги до батьків та оточуючих, – повідомляють у відділі молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Смілянської міської ради.