На засіданні виконкому Смілянської міської ради обговорювали питання про організацію літнього відпочинку населення міста на водному об’єкті у 2018 році. Вирішили, що офіційним місцем відпочинку буде річка Тясмин, у районі стадіону «Юність», вул. Ротондівська, 1. Час роботи місця масового відпочинку з 15 травня по 31 серпня 2018 року з 8.00 до 19.00 години. Пише інтернет-видання smila-ua.

Відповідальним за обладнання і утримання місця масового відпочинку населення міста на водному об’єкті є управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету міської ради та Смілянське комунальне підприємство «Комунальник», яким до початку купального сезону необхідно провести облаштування місця та оформити необхідну документацію згідно з вимогами чинного законодавства.

У місці відпочинку громадян буде постійне чергування рятувальників Смілянської пошуково-рятувальної групи Комунальної водолазно-рятувальної служби Черкаської обласної ради з метою попередження нещасних випадків та надання допомоги тим, хто потрапив у біду на воді.

Державна установа «Черкаський обласний лабораторний центр» МОЗ України у м.Сміла має забезпечити до початку та протягом купального сезону перевірку санітарного стану води у місці масового відпочинку громадян та вжиття заходів щодо попередження виникнення інфекційних захворювань.