Начальник фінансового управління Смілянської міської радиГалина Сватко розповіла, що за підсумками роботи за 5 місяців цього року доходна частина міського бюджету виконана на 101,7%. Пише інтернет-видання smila-ua.

Цього року за бюджетні кошти було зроблено кілька вагомих покупок, яких у Смілі не робили вже багато років.

На видатки витратили 8 млн 600 тис грн. За ці кошти найбільші суми – це придбання сучасного рентген-апарату за 3 млн 200 тис. грн.; по програмі «Комунальник» купили сміттєвоз для СКП «Комунальник» на суму 2,5 млн грн, ще придбали сміттєві баки на суму 1,5 млн грн. Інші невеличкі суми були спрямовані на капітальні ремонти та придбання комп’ютерної техніки.

Проте члени Громадської ради, перед якими звітувала начальник управління, вважають, що треба створити незалежну громадську наглядову раду за міським бюджетом. Народ повинен знати про кожну копійку, витрачену із міської казни. Бо це наші спільні кошти і зараз уже не ті часи, щоб щось приховувати. Все має бути прозоро і зрозуміло.

Присутні представники влади вважають, що у них і так все прозоро і зрозуміло, мовляв, вся інформація про бюджет викладена на офіційному сайті міської ради – самі читайте і розбирайтесь. А те, що люди не вміють користуватися цією інформацією – то їхні проблеми. Так що до ясності і прозорості у витратах бюджетних коштів нам ще далеко.