10 серпня у малому залі Смілянської міської ради відбулося вручення грошових сертифікатів обдарованим дітям Сміли, спортсменам та їх керівникам. Про це пише Сміла.City.

На урочистому нагородженні вручали сертифікати на отримання стипендії 15-ти творчо обдарованим дітям, які брали активну участь та посіли призові місця в інтелектуальних конкурсах та конкурсах за ініціативи та підтримки Міністерства освіти і науки, культури, інформації, тощо.

 «Я дуже вдячна міській владі за те, що вони турбуються про підростаюче покоління, надають змогу брати участь у численних конкурсах, і заохочують це. Я вже неодноразово брала участь у багатьох конкурсах, олімпіадах. І я дуже рада, що це завжди цінується і навіть у вигляді такого грошового заохочення», – розповідає Ель Анссарі Маліка, одна із стипендіаток міського голови.

Також сертифікати на отримання стипендії міського голови отримали 15 спортсменів, які мають перемоги на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Окрім цього,  відбулося вручення грошових винагород іншим претендентам, які досягли високих результатів в олімпіадах, творчих конкурсах, спортивних змаганнях, але яким не призначена стипендія міського голови.

Кожного наставника, який підготував творчо обдарованих дітей і молодь Сміли, а також провідних спортсменів міста, відзначили грошовими сертифікатами. Нагородили також і педагогічних працівників та тренерів, які підготували талановиту молодь міста.