У Смілянському приватному притулку для тварин голодають 100 собак і котиків. Їм терміново потрібна допомога смілян. Про це у ФБ повідомила Юлія Данільченко, голова Смілянської громадської організації «4 ЛАПИ». Пише інтернет-видання Сміла.UA.

«Давайте допоможемо цим тваринам, чим зможемо. Я виставляю рахунок організації і на зібрані кошти ми купимо мішки з кормом для собак и котів»,– зазначає Юлія Данільченко.
І додає, що фотозвіт про витрачені гроші буде оприлюднено.

КОМЕНТАРІ