У Черкаському спортивному комплексі «Сокіл» на завершальному етапі відновлення залу для боксу. Про це на своїй сторінці Фейсбук повідомив заступник міського голови Юрій Ботнар. Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації ВО “Свобода”.

blank blank

Так, в залі зробили капітальний ремонт, встановили новий ринг, м’яке покриття на підлогу та закупили весь необхідний для занять спортивний інвентар.

blank

«Передбачається, що тут будуть займатись спортсмени з міських спортивних шкіл, а також ті хто будуть готуватимуться до різноманітних міжнародних, всеукраїнських, міських турнірів та олімпіад. Маю сподівання, що саме тут будуть виховуватись все нові і нові чемпіони, які прославлятимуть рідні Черкаси. Тож дякую, ще раз, всім платникам податків, за можливість розвивати наше місто та робити Черкаси спортивною столицею», – зазначив Юрій Ботнар.

blank blank

Також, свободівець розповів, що родзинкою залу стане електронна дошка для тренування реакції. Фахівці говорять, що саме на такому тренажері займається сам Ломаченко. Дошку виготовили спеціально на замовлення та згодом буде установлено.