У Тальному Черкаської області на вулиці Соборній упав технічний поверх 5-поверхового будинку по вулиці Соборній. Подія сталася о 12 годині дня в п’ятницю. Споруда знаходиться неподалік місцевої автостанції, пише “Газета по-українськи“.

“Я приїхав на обід і ліг перепочити, – розповідає місцевий житель Валентин Ховренко. Його приватний будинок знаходиться неподалік. – Тільки склепив очі, як пролунав такий гуркіт ніби Росія атомну бомбу скинула. Аж земля в хаті задвигтіла. Вибіг надвір і бачу, як люди біжать до кооперативного будинку. На землі валяється цегла, чиясь антенна. Добре, що лив дощ, то під будинком ніхто не ходив. Словом, ніхто не постраждав”.

Світлана Козова була біля будинку через 10 хвилин: “Прибули рятувальники, почали виводити людей. Гірше всього, що пішли тріщини по будинку. Можливо, доведеться розселяти людей”.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Гречка каже, що на місці працюють фахівці. Вони мають ухвалити рішення про відселення. “Завалився технічний поверх будинку. Пішли тріщини. Думаю, до вечора фахівці визначаться, що робити з мешканцями”.

Світлана Козова стверджує, що причина завалу – занедбаність будинку.

“Це – кооперативний будинок. Його звели наприкінці 80-х років минулого століття. Похилого даху, як у центрі міста, тут не робили. Дах плоский. Я чула, як дядько з 5 поверху казав, що після дощів туди постійно лила вода. Мовляв, у себе в квартирі розставляє миски й ловить воду. Жильці не домовилися між собою про плату за доглядом. Одні з одними посварилися і сказали, що грошей не здаватимуть. А якщо споруду не доглядають, то вона завалиться”.