Тальнівське АТП 17137 просить міську раду дати погодження на збільшення вартості проїзду на міських маршрутах до 7 гривень. Про це пише сайт «Вісті Черкащини».

– Ми довгий час залишаємося своєрідним острівком стабільності. У Лисянці, Звенигородці чи Катеринополі вже давно залишилося по одному-два міських маршрути, а у нас все-таки 5 міських і 13 приміських. Утім, ціни на пальне нас поставили на межу виживання. Тому вимушені були подати у міську ради лист-клопотання з розрахунками для погодження підняття тарифу на проїзд у міському транспорті, – бідкається директор автопідприємства Віталій Накоп’юк. – У тому листі вказали на значне здорожчання пального. Так, наприклад, бензин у січні 2016 року коштував 12,95 гривень. Зараз купуємо майже по 26 гривень. Дизельне тоді було – 12,25, тепер – 26,30. При цьому мінімальна заробітна плата, яку ми виплачуємо із зароблених грошей, зросла в рази. А ще ж платимо 110 тисяч податків в місяць. За що купляти запчастини чи автошини?

blank

Зауважимо, востаннє плату за проїзд у Тальному підвищували минулого року. Нині квиток у міському автобусі коштує 5 гривень.