У Ватутіному на Черкащині працівники Ватутінського центру соціальних служб спільно з благодійною організацією «Культурологія» та Ватутінською мистецькою школою організували та провели творчу лабораторію для дітей «Листівка для солдата». Про це розповідає сайт Вісті Черкащини.

«Під час заходу дітки, переважна більшість яких була з родин внутрішньо переміщених осіб, виготовляли обереги-янголята та листівки для військових, вкладаючи у свої вироби любов і тепло. Всі виготовлені дбайливими руками діток вироби будуть передані воїнам, які зараз захищають нашу країну. Учасники заходу отримали море позитивних емоцій, подарунки та зробили на згадку про цікавий захід спільне фото», – інформують у міськраді.

Нині важливо не забувати про дітей. Адже, попри війну, дитинство в них одне, й вони потребують уваги, підтримки і щонайбільше – спілкування.

«Такі заходи – завжди на користь. Діти зібралися, познайомилися, обмінялись енергіями, чогось навчилися, а головне – зробили добру справу: через свої малюнки передали нашим захисникам заряд позитиву», – коментує місцева мешканка Олена Чернега.