Як поінформували у Ватутінській міській раді, у їхній громаді з’явилася цікава локація для відпочинку дітей: на стадіоні «Шахтар» відкрили спортмайданчик та скейт-парк. Цього моменту чекали багато місцевих шанувальників спорту, пише видання “Вісті Черкащини”.

«Це бомбезна подія, – вважає 12-річний Максим, – тут зручно і безпечно, не треба вигадувати, де покататись. Класне місце для тренувань. Думаю, щовечора сюди ходитиму з друзями. Супер, що все літо попереду. Будемо відшліфовувати майстерність».

«В наші часи грали здебільшого у футбол, волейбол. Тепер інші захоплення. В мене кров холоне, коли я бачу, як-ото вони на тих скейтах стрибають. Але краще вже тут, на стадіоні, ніж в місті, де-попало. Тут все-таки безпечніше», – коментує бабуся Лідія, що привела на захід внука.

Про безпеку і не тільки розповіли дітям поліцейські та рятувальники, що завітали на відкриття. Вони ж популяризували свої професії, розказали про них, їхню важливість, а ще дозволили дітям приміряти спецзасоби, зробити фото у автомобілях спецпризначення, пригостили присутніх дітлахів морозивом.