Ще вчора правоохоронці-кінологи та їх собаки Ніколь і Блек здійснювали багаточасову операцію щодо пошуку вибухових предметів у Великій Новосілці, а вже сьогодні діляться своїми досягненнями з малечею школи №7. Кінологи з Черкас показали повну готовність  до несення служби, навіть в складних умовах. повідомляють в управлінні нацполіції Черкащини.

Нещодавно для надання активної допомоги у роботі до Волноваського відділу поліції прибула нова зміна кінологів із Головного управління поліції в Черкаській області.

Лабрадори Ніколь, якій 7 років та Блек, якому 4 роки, пройшли тестування щодо готовності до несення служби в зоні проведення ООС. Молодші інспектори- кінологи з пошуку вибухових речовин і зброї Вадим Буртовий та Ігор Харченко  розповіли дітям, як тренерують собак та на які напрямки роботи охоплюють їх чотирилапі підопічні.

Завзяті напарники кінологів ще вчора обслуговували важливий виклик щодо замінування відразу декількох багатоповерхових будівель у Великій Новосілці, перевіривши більше 10 тисяч кв. метрів території. А відпочивши після складної роботи, сьогодні для діточок з пришкільного табору вони показують справжній майстер –клас  з пошуку вибухівки  та слідової роботи щодо пошуку людини.

Щоб подивитися на собак діти поділилися на дві групи: спочатку в гостях побували найменші школярі, а після вже доросліші. Для кожної з груп, кінологи розробили індивідуальний порядок дій.

Хоробрі чотирилапі напарники, не зважаючи на стан здоров’я та навколишні умови, заступають на патрулювання разом с правоохоронцями, працюють на блокпостах, в мобільних групах, беруть участь в проведенні відпрацювань, оглядів, обшуків.

Вражені на щасливі, дітки подякували поліцейським та попросили прийти в гості вдруге.