«Слуги народу», кандидат від яких Віталій Ільченко із тріском програв вибори на посаду міського голови Черкас, радісно повідомили, що новим «ільченком» від ЗЕ – команди у другому турі буде Віктор Євпак.

«Ми повністю підтримуємо Віктора Євпака в прагненні навести лад у місті. Розраховуємо, що з нашою підтримкою всі корупційні схеми в Черкасах будуть зруйновані і містяни отримають сучасного управлінця із зрозумілою стратегією розвитку…» – зазначив голова Черкаського обласного осередку партії «Слуга Народу» Олександр Завітневич.

Цікаво, що майже рік тривала епопея переговорів «слуг» із юним ІТішником Євпаком щодо його походу на мерські вибори від президентської партії. І якби вони виявилися успішними ніякої команди «Голосу» у Черкасах не було б. Але забаганки пана Євпака, на думку тих же «слуг», виявилися надто нескромними і йому показали на поріг…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Їхній мер: комунальна мафія та горлохвати із “Слуг народу” гуртуються навколо Євпака

Тепер же, після скандального провалу на виборах пана Ільченка, «слуги» прийшли на поклон до «ГОЛОСистого» кандидата. От тільки не зрозуміло, як тепер мають почуватися виборці, які підтримали у першому турі кандидата від партії «Голос», і які явно не хотіли голосувати за пропрезидентського Ільченка. Отож, нині за наказом партійних бонз їх таки хочуть нагнути голосувати за солодку парочку «ільченко-євпак». Мабуть, вони вважають своїх виборців бидлом, яким можна понукати, як захочеться столичним вождям.

«Сподіваємось, що пан Євпак виправдає довіру мешканців Черкас…» – наголошують місцеві «ільченківці». Не будемо говорити за усіх мешканців Черкас, але після такого політичного кульбіту з «обнімашками» Євпака із Ільченком, прихильникам «Голосу» слід таки задуматися про довіру до свого кандидата…

Олег Маслюк