У селищі Єрки на Катеринопільщині побудують мультифункціональний спортивний майданчик. Гроші на цей проект ітимуть із держбюджету та бюджету Єрківської ОТГ. Суму витрат, а це близько півтора мільйона гривень, поділять навпіл. Покриття – поліуретанове. Різнокольорова розмітка. Майданчик розмістять на території Єрківської школи імені В’ячеслава Чорновола. Про це пише видання “Вісті Черкащини“.

-Ми подали заявку на область. Учасників було багато, але виграли поки що три. Ми в тому ж числі. Гарна новина для нашої громади. На цьому майданчику можна буде грати у волейбол, міні-футбол, баскетбол, гандбол і великий теніс. На контролі тримаємо також питання спорудження стадіону. Проектну документацію уже виготовлено. Щоправда, окрім неї, для реалізації задуманого треба ще десь 5 мільйонів. Тому ми зголосились взяти участь у програмі нашого Президента Володимира Зеленського, яка має назву «Сто стадіонів». Сподіваємось, що пройдемо відбір, − розповів головний спеціаліст відділу молоді та спорту Руслан Церно.

Зауважимо, що, окрім Єрок, такі майданчики (за 50% співфінансування із держбюджету) споруджуватимуть також у Золотоноші та Кам’янці. Загалом Черкаській області на будівництво мультифункціональних майданчиків у липні виділили 5,7 мільйонів гривень субвенції.