У День Конституції України черкаські заклади професійно-технічної освіти відзначають випускний. Нині у Черкасах їх 4: Державний навчальний заклад «Черкаський професійний ліцей»; Державний навчальний заклад «Черкаський професійний автодорожній ліцей»; Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій»; Державний навчальний заклад «Черкаське вище професійне училище».

Незважаючи на те, що заклади ПТО державні, їхня діяльність фінансується з бюджету Черкаської територіальної громади і усіляко підтримується з боку міської влади.

На випускний у «Черкаське вище професійне училище» завітали Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко і заступниця, кураторка напрямку профтехосвіти Марина Гаркава. Відеопривітання із фронту передав випускникам директор закладу Сергій Воронов, який служить у лавах ЗСУ.

98 здобувачів освіти отримали дипломи кваліфікованого робітника та свідоцтво про повну загальну середню освіту за професіями “Кухар; оператор лінії у виробництві  харчової продукції”; Пекар- кондитер”; “Жилувальник м’яса та субпродуктів; виробник м’ясних напівфабрикатів; Продавець продовольчих товарів”; “Офіціант; Бармен”. Їх випускникам вручив міський голова Анатолій Бондаренко.

 «Щиро вітаю із закінченням навчання. Переконаний, що випускники Черкаського вищого професійного училища – це фахівці, які  відповідають вимогам суспільства і сучасного ринку праці та є потенціалом для нашого міста та професійним ресурсом розбудови нашої держави», – зазначив Анатолій Бондаренко.

«Робітничі професії відіграють ключову роль у сьогоденні України, а по завершенні війни саме вони стануть рушійною силою у відбудові країни. Бажаю успіхів у подальшому житті, а Україні – перемоги!», – додала Марина Гаркава.