У селі Залізнячка, що належить до Єрківської ОТГ, встановили освітлення на трьох вулицях. Ще минулого тижня голова громади Леонід Польовий повідомив, що зроблено освітлення на вулицях Руслана Бобурова та Стебнянській. Пишуть “Вісті Черкащини“.

– Загальною сумою виконано робіт на 100 тисяч гривень, – хвалився Польовий.

А вже в суботу Микола Шевченко, депутат Катеринопільської райради від Залізнячки, розповів, що освітлено ще й вулицю Титова.

– Я дуже радий такому результату, – каже Шевченко. – Місяць тому ми просили коштів на освітлення, а тут уже зроблено три вулиці. Більше того, в селі буде споруджено три зупинки за маршрутом шкільного автобуса. Роботи вже розпочалися. Тепер наші дітки не мокнутимуть під дощем та снігом, матимуть куди сховатися від сонця, вітру. Тривають також роботи з благоустрою біля місцевого меморіалу (поклали нову плитку, встановлять металеву огорожу) та на кладовищі, яке планують повністю огородити. Боюсь зурочити, але обіцяють віднайти кошти і на благоустрій легендарного залізняцького джерела. Там уже провели толоку з прибирання й розчистки. Перші кроки зроблено. Тепер справа за спонсорами. Для місцевого садочку громада виділила кілька машин дров. Відновлюють дитячий майданчик у центрі села. Це добре, що керівництво ОТГ реагує на потреби й запити населення.