Увібралися в сарі, куштували індійські страви і перевтілилися в героїв болівудського кіно. Так в Золотоніській гімназії імені Семена Скляренка школярі втілювали авторський проект “Кухня народів світу”. Його чотири роки тому в закладі започаткувала педагогиня-організаторка Вікторія Котко. З її слів, раз на місяць у шкільній їдальні готують національні страви різних країн, а на перервах розповідають про історію та культуру держав.. розповідає Суспільне.

Зранку учнів молодших класів Золотоніської гімназії зустрічають герої індійського кіно. Показують типову історію цієї країни – дівчина закохалася у хлопця, який виявився її братом, – розповідає головна героїня фільму школярка Софія Грязон: “Ми готувалися десь приблизно місяць. З нами проводив репетиції наш вчитель-організатор, він з нами проводив репетиції, з ролями, як відіграти всі емоції. Але взагалі ми самі дуже часто проявляємо ініціативу і ми самі запропонували країну, в якій хочемо побути сьогодні, це Індія, і перенести всіх школярів туди”.

Аби передати колорит обраної країни, учні одягли стилізовані костюми. Знайти його для сина було нескладно, – розповідає батько школяра Віталій Головачук. Додає: з такими знаннями тепер не соромно їхати за кордон: “Щось вони знають про ту країну, вже не приїжджають, не має такого здивування”.

Індія – це десята країна у межах проекту “Кухня народів світу”, говорить школяр Назар Головачук: “Запам’яталися Англія і Грузія. Це прикольні країни, які мені сподобалися і кухнею, і як ми готувалися до виступу”.

Поки у холі триває показ індійського кіно, у їдальні головний кухар Галина Смолько-Дикальчук завершує готувати. Всюди додали традиційні спеції– куркуму, кардамон, гвоздику, – додає жінка: “Воно трошки і з остротою, але вона кожній страві придає свій колорит, свій аромат. І свою ноту”.

Скуштувавши кілька страв індійської кухні, десятикласниця Анна Распутна ділиться своїми враженнями: “Мені дуже сподобалося м’ясо, особливо приправа карі тут була. Також мені сподобалися овочі. Вони також придавали смаку страві”.

Одинадцятикласник Денис Щепетний розповідає: щодня такі страви не їв би, але спробувати їх варто: “Я по натурі люблю м’ясо. мені воно дуже сподобалося. Овочі не дуже люблю, але смачно”.

На перервах для школярів – йога, також – розпис тіла спеціальною фарбою, каже авторка проекту Вікторія Котко: “Індія – це така багатогранна країна, кольорова, різнобарвна. І хотілося взяти якраз яскраві моменти , щоб їх передати діткам. Показували елементарні моменти тієї чи іншої культури. зазвичай з кожною кухнею ці моменти удосконалюються –і все хочеться більше, і більше показати діткам саме глибинні нотки культур”.

Цей проект у закладі започаткували 4 роки тому,– розповідає директорка закладу Любов Денисюк. Каже, такі заходи об’єднують батьків і дітей: “Це не тільки страви, це історія, географія, культура, геополітика. Вчителі не можуть забезпечити проведення цих проектів. Як громадсько-активна школа ми об’єднали навколо себе, на цьому позитиві багато інших громадських організацій”.

Наступного разу, зі слів директорки, у закладі учням розповідатимуть про культуру і традиції Кореї.