Комунальне підприємство “Міський водоканал” оголосило тендер на реконструкцію самоплинного та напірного колекторів водовідведення по вулиці Шевченка. Це друга черга робіт на колекторі. Закупівля опублікована на сайті “Прозорро“, пише сайт 18000.

Очікувана вартість робіт – 40,31 мільйона гривень. Аукціон має відбутися 30 серпня.

Варто зазначити, що це друга спроба провести цей тендер. У липні торги не відбулися, оскільки замовник відхилив обидві пропозиції, які надійшли.

Зазначимо, що першу чергу робіт по реконструкції колектора золотоніський водоканал замовив ще у 2016 році. Її вартість – 31 мільйон гривень. Під час робіт планувалося реконструювати трохи більше 400 м колектору в центрі міста.

Перша черга також передбачала закупівлю матеріалів для всієї довжини колектору, а це понад 8 кілометрів. Крім того, було придбано 3 тисячі кубометрів піску. Другою чергою передбачили укладання 2 кілометрів раніше придбаних труб та купівлю ще 2 тисяч кубометру піску.

У 2018 році НАБУ відкрило кримінальну справу щодо цих робіт.  Детективи прорахували, що за рахунок завищення вартості труб для ремонту (їх замовник купив у “прокладки”, а не у виробника) за матеріали переплатили 11,77 мільйона гривень.

Після цього очільника водоканалу Сергія Кузнєцова взяли під варту. На сьогодні Кузнєцов повернувся на посаду.

Зазначимо, що за останні півроку тричі обвалювалася дорога на колеторі системи водовідведення у Золотоноші. Зокрема, останній випадок трапився кілька днів тому.