У Звенигородській місцевій прокуратурі повідомляють, що у ході досудового розслідування кримінального провадження, з метою припинення незаконної діяльності мережі автозаправочних станцій, прокуратурою спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Управління Держпраці в Черкаській області та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області проведено обшуки на автомобільних газозаправних пунктах у м. Звенигородка, які здійснювали реалізацію скрапленого газу без відповідних дозвільних документів, під час яких правоохоронцями вилучено документацію, що підтверджує реалізацію скрапленого газу та опломбовано газозаправне обладнання.

До суду внесено клопотання про накладення арешту на обладнання газозаправної станції та вилучених документів.

Крім того, Черкаською місцевою прокуратурою спільно з працівниками територіального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, Головного управління ДФС у Черкаській області, Управління Держпраці у Черкаській області та інших контролюючих органів припинено незаконну діяльність газозаправного пункту, розташованого в м. Черкаси, який здійснював роздрібну торгівлю газом без одержання необхідних дозвільних документів.

blank

За результатами проведених обшуків на вказаному пункті, в рамках зареєстрованого кримінального провадження правоохоронцями вилучено та передано на відповідальне зберігання газ і газовий модуль до прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

На цей час у кримінальних провадженнях проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин справи, встановлення повного кола осіб, причетних до незаконної діяльності газозаправних пунктів та прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

За вчинене правопорушення винним особам загрожує до 3 років обмеження волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.