Мешканці Звенигородської громади вчергове продемонстрували цілеспрямованість та згуртованість у підтримці ЗСУ. Люди з усіх куточків громади звезли смаколики (торти, тістечка, цукерки, вареники, пиріжки) та вишуканий крам (саморобні іграшки, прикраси, мило, сувеніри) для продажу на ярмарку до свята Покрови та Дня захисників і захисниць України. Виручені кошти, а це 41136 гривень, підуть на потреби українського війська, пишуть “Вісті Черкащини”.

«Досить багато було учасників-діток – нашої підтримки й опори. Вже четвертий ярмарок поспіль постійні активні учасники – Марк Кулеша і Олексій Ястремський підкорюють всіх своїми млинцями. Вони й цього разу зібрали 8500 гривень», – поінформувала одна із організаторок Юлія Лячинська.

Особливо сподобалась відвідувачам ярмарку козацька каша. «Як не готуй вдома, а такою смачною не вийде. Скільки разів пробувала. Думаю, секрет у колективній творчості, кожен щось додає своє, секретний інгредієнт. Смакота», – похвалила куліш пані Магдалина зі Звенигородки.

«Чудовий ярмарок. Я отримала заряд позитиву, наїлась вареників, бо вдома

їх не готую – марудна справа, а тут – на будь-який смак. І головне – колективно підтримали наших левів. Щиро за них вболіваємо та чекаємо додому живими й здоровими, з Перемогою!» – зауважила подруга Магдалини – Олена.

Тетяна Івашкевич