У Звенигородці виник скандал довкола облаштування території біля меморіалу Героям. Місцеві жителі звинувачують місцеву владу у знищенні сотень кущів троянд, замість яких в клумбу вставили українські прапорці, пише сайт “Про все“.

Містяни запевняють, що перед меморіалом росло близько 400 кущів троянд.

blank

Міський голова Олександр Саєнко пояснив, що на місці зрізаних квітів ростимуть нові.

“Ми працюємо по плану і це був перший етап, – пояснює Саєнко. – Ті троянди, що росли, “вийшли” за межі клумб. Тому ми посадимо нові, розширивши територію. Там же немає, де людям розвернутися біля меморіалу. Тому будуть нормальні проходи туди, нові квіти. Ідея давно визріла, але ми не могли одразу все зробити. Зрізані кущі троянд були вже дуже старі. І ніхто їх не забирав додому собі”.

Оновлення місця біля меморіалу відбуватиметься за рахунок коштів підприємців, зарплат працівників міської ради і частину візьмуть з бюджету.

Інсталяцію з прапорців зробили наприкінці травня. Таким чином діти вшанували пам’ять загиблих військових, приурочивши захід до завершення навчального року.

Меморіал відкрили минулого року. На ньому зображені військові, які жили в Звенигородській громаді й загинули у протистоянні з ворогом починаючи з 2014 року.