Патрульні затримали черкащанина, який буйствував у дворі будинку, повідомили у пресслужбі відомства.

blank

Так у суботу патрульну поліцію викликали громадяни, які були очевидцями хуліганських дій чоловіка, що нищив майно у дворі будинку по вулиці Гагаріна, 47. Він поводився неадекватно, а також заволодів майном консьєржки, мобільним телефоном та пультом від телевізора. Чоловік замкнувся у себе в помешканні і нікого не пускав.

Коли приїхали працівники поліції, то легко вмовили його вийти. Після чого, затримали й доставили до міського відділу поліції. Також, на місці події працювали слідчі, які в подальшому займаються справою.