У 2022 році Укрпошта окрім основних робочих завдань задіяла всі можливості, щоб підтримати країну та протистояти агресору. Від початку війни національний поштовий оператор спрямував понад 150 мільйонів гривень на підтримку країни, українців та армії. За минулий рік Укрпошта доставляла гуманітарні вантажі по Україні, підтримала державну програму релокації для підприємств із зони бойових дій та здійснювала виплати українцям евакуаційних потягів.

Важливими вектором допомоги стала програма надання допомоги для українських підприємств, на яку було виділено 98 мільйонів гривень. Крім того, протягом 2022 року Укрпошта стала одним із найбільших каналів надходження гуманітарної допомоги для країни

Варто зазначити, що Укрпоштою успішно реалізовано проєкт, метою якого є виплати українцям, які виїжджають із зони бойових дій на евакуаційних потягах, разової грошової допомоги від держави.

Одним із значних успіхів став продаж марок військового часу з благодійною складовою. Завдяки вирученим коштам на суму майже 55 мільйонів гривень, компанія спільно з благодійним фондом KSE Foundation забезпечила Збройні Сили України, а також направила частину коштів на відновлення освітньої інфраструктури та на допомогу чотирилапим.

Кожен українець може стати учасником доброчинного збору та допомогти зміцнити нашу армію і відновити країну, придбавши благодійні марки в офіційному онлайн-магазині Укрпошти та поштових відділеннях.