19 травня, з нагоди святкування дня Європи в Україні, в місті Умань відбувся веломарафон дистанцією 100 км – «UMAN 100», в якому взяли участь 14 любителів велоспорту.
![](https://dzvin.media/wp-content/uploads/2018/05/2a900c836dffb20fed215327199965a6-600x450.jpg)
Подолали стокілометрову відстань: Олександр Дишливенко – з найкращим результатом 3 год. 50 хв.; Олег Галушко; Сергій Гуляйко; Костянтин Горобець; Сергій Рибак; Катерина Гуляйко; Наталія Денченко.
![blank](https://dzvin.media/wp-content/plugins/wp-fastest-cache-premium/pro/images/blank.gif)
Вітаємо активну молодь та бажаємо подальших перемог, також висловлюємо вдячність ГО «ВелоУмань» за розвиток та популяризацію велоспорту в нашому місті! повідомляють в Уманській міській раді.
КОМЕНТАРІ