Працівники Інспекції з благоустрою міста Умань прозвітували за свою роботу. Так в межах своєї компетенції за I півріччя 2018 року проведено наступну роботу:

– складено 94 адміністративних протоколи, у відповідності до статті 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно яких нараховані штрафні санкції  на суму близько 98 тис. грн.
– надано 129 приписів на усунення порушень норм Правил благоустрою на території міста Умань, за не виконання умов приписів складено 86 адміністративних протоколів, інші виконані в повному обсязі.
– розглянуто 82 заяви і звернення громадян, установ та організацій,
– постійно проводились перевірки щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами в місті. За договорами на користування місцями, які перебувають у комунальній власності до цільового фонду Уманської міської ради надійшло 543 943, 79 тис. грн.
– Інспекцією регулярно проводяться рейди по боротьбі з стихійною торгівлею на вулицях міста із залученням працівників Уманського відділу Національної поліції в Черкаській області.

З метою не допущення утворення стихійних сміттєзвалищ на території міста, постійно здійснюється роз’яснювальна робота із підприємцями, установами, організаціями, фізичними особами та суб’єктами підприємницької діяльності щодо укладання договорів на вивезення твердих побутових відходів. В разі не виконання поставлених умов, відповідних осіб було притягнено до адміністративної відповідальності.

Відповідно до норм чинного законодавства Інспекцією проведено перевірку 32 тимчасових споруд на відповідність до паспорта прив’язки та на наявність дозвільних документів.

За результатами перевірок складено акти перевірки дотримання законодавства у сфері містобудування та благоустрою на території міста Умань, з яких 19 тимчасових споруд встановлено з порушенням вимог чинного законодавства, вищевказані акти передані у відділ архітектури, містобудування та кадастру Уманської міської ради.

Також за дорученням архітектурно-будівельної комісії та комісії з регулювання земельних відносин спільно з Інспекцією було здійснено 141 виїзд  на місце з перевіркою.

Впродовж зимового періоду, працівниками Інспекції проводилась роз’яснювальна бесіда із підприємцями, установами, організаціями, фізичними особами та суб’єктами підприємницької діяльності по прибиранню і обробці протиожеледними засобами прилеглих та закріплених за ними територіями.За не виконання вказаних обов’язків, відповідальних осіб було притягнено до адміністративної відповідальності.

Хочемо зазначити, що основним завданням Інспекції є контроль за станом благоустрою міста, забезпечення чистоти і порядку в місті Умань.

Прочитано 19 раз

Категорія Новини

Угору

http://www.zoofirma.ru/