Хореографічні колективи «Крок вперед», «Дружки-подружки» та «Батерфляй» з Умані взяли участь у Міжнародному мистецькому фестивалі, що відбувся 2 квітня у місті Прага в Чехії. Пише сайт міста Умані.


Загалом на європейській сцені виступило 109 уманських танцюристів віком від 6 до 70+ років. Танцювальні номери уманчан супроводжувалися оваціями глядачів.

Групу танцюристів з Умані у поїздці супроводжує керівник хореографічних колективів «Крок вперед» та «Дружки-подружки» Вікторія Глобчак.

У фестивалі брали участь представники Мексики, Литви, Молдови, Болгарії, України, Кіпру, Македонії, Сербії, Ізраїлю та Італії.

«Жили в готелі на одному поверсі з колективом із Мексики. Діти дуже здружились! Обмінялись сувенірами, вечорами разом танцювали і спілкувались. Цей колектив нас підкорив своєю згуртованістю та неймовірним позитивом. Танець об’єднує, знімає всі мовні бар’єри та дарує масу позитивних емоцій, які неодмінно залишаться у діток на все життя», ― написала на своїй сторінці у Facebook Вікторія Глобчак.

Після завершення фестивалю у Празі уманчани поїдуть до Німеччини, де відвідають найцікавіші туристичні місця.