Державне підприємство «Український інститут інтелектуальної власності» оприлюднило аналітичний звіт «Промислова власність у цифрах. Показники діяльності у сфері промислової власності за 9 місяців 2022 року». Найбільш активними за 9 місяців 2022 року були організації, що підпорядковані Міністерству освіти і науки України (МОН України), Національній академії наук України (НАН України), Національній академії аграрних наук України, Міністерству охорони здоров’я України (МОЗ України).

Повідомляє  Центр міжнародних проектів «Євроосвіта», пише сайт umannews.city.

У звіті «Промислова власність у цифрах. Показники діяльності у сфері промислової власності за 9 місяців 2022 року» подані основні результати діяльності у сфері промислової власності, а також показники винахідницької активності національних заявників.

blank

Згідно цих даних, Уманський національний університет садівництва за результатами 9 місяців 2022 року посідає п’яте місце серед закладів вищої освіти з найвищою винахідницькою активністю (кількістю заявок на винаходи і корисні моделі). Цього року науковці університету вже мають 32 заявки на винаходи і корисні моделі.

За даними Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності», впродовж 2018-2021 років науковці Уманського національного університету садівництва мали 122 заявки на винаходи і корисні моделі. Загалом з 2018 по 2022 роки — 154 заявки.