Повернути до життя трактор 2004 року випуску «Борекс» ТТЗ-82, який був у неробочому стані взялися лисянські лісівники. Стару техніку, яка була «не на ходу» повністю реставрували. Лісівники зауважують, за зовнішнім виглядом та технічними характеристиками трактор став ще кращим. Повідомляють у прес-службі лісового та мисливського господарства Черкащини.

Ідейним натхненником цього задуму був директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако, а от втілювали цю ідею в життя провідний механік підприємства Віталій Вдовиченко та слюсар з ремонту техніки Валерій Головійчук. Упродовж трьох місяців, у вільний від виконання основних завдань час, працівники ремонтно-механічного цеху працювали над поверненням до життя старого трактору – здійснили повністю ремонт всіх агрегатів: починаючи від двигуна, і закінчуючи електропроводкою. Окрім того, зробили реставрацію кабіни з утепленням та пофарбували транспортний засіб у яскраві кольори.

«Ремонтно-механічний цех Лисянського лісгоспу обладнаний усім необхідним для здійснення таких робіт, а головне – там працюють досвідчені фахівці, які вміло та якісно виконують всі необхідні роботи. Загалом на ремонт цього трактора підприємством було затрачено 120 тисяч гривень. Аби ми купували новий, то витратили б у рази більше. Тож це неабияка економія коштів для лісгоспу», – зауважує директор Лисянського лісгоспу В’ячеслав Шако.

Відтепер оновлений трактор працюватиме у Шевченківському лісництві. До весни він буде задіяний на трелюванні деревини, потім – на лісокультурному виробництві.