На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» долучилися до Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», який щороку проводить Державна служба України з питань праці. Інформує пресслужба підприємства.

Лауреатом обласного етапу конкурсу у віковій групі 6 – 10 років став Артем Рябенко, син нашого працівника Олександра Рябенка. Юний митець зайняв 1 місце з творчою роботою «Електрика не для ігор».

На обласний етап конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» нинішнього року надійшло близько 300 творчих робіт від юних талантів із усієї Черкащини.

Метою конкурсу є привернення уваги дітей і молоді, як майбутніх працівників, до важливості безпеки праці та збереженні життя і здоров’я при виконанні робіт у будь-яких сферах діяльності.

Задля участі в обласному етапі конкурсу на ТЕЦ провели внутрішній проміжний перегляд робіт та визначили переможців. З-поміж учасників діти працівників станції, які зобразили у своїх малюнках визначену тематику конкурсу. Всі учасники і переможці отримали відзнаки та подарунки, які діткам передадуть батьки.