У Черкасах попрощалися із двома відважними воїнами, які загинули за Україну. В останню путь провели Андрія Слюсаренка та Олексія Поволоцького.

37-річний солдат Андрій Слюсаренко був родом з Черкас. Навчався у школі №17, після пішов навчатися до Черкаського професійного технічного училища №22. Працював в будівельній сфері, був майстром своєї справи. Останні роки працював за кордоном. Військову службу проходив на посаді водія розвідувального відділення. Герой загинув на Донеччині.

Солдат Олексій Поволоцький, народився у Черкасах. Навчався у школі №5. Закінчив Черкаський кооперативний економіко-правовий коледж за спеціальністю «Бухгалтерський облік». Потім закінчив Черкаський державний технологічний університет за спеціальністю «Облік і аудит». Працював у ТОВ Скарлет-дистриб’ют, у компанії «Пі Джі Трейд» та ЮГ 2000 Черкаси. Брав активну участь у змаганнях з аматорського футболу на рівні області. Від початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Військову службу проходив на посаді водія-електрика відділення безпілотних авіаційних комплексів. Загинув під час виконання службових обов’язків внаслідок ураження FPV дронами на Донеччині. Герою було 45 років.