Сьогодні представники політичних сил Черкас провели спільну прес-конференцію щодо відкликання депутатів, пише “Вичерпно“.

Депутат міськради від Партії вільних демократів Олександр Згіблов, депутат облради від Радикальної партії Ляшка Вадим Гайович,  наголосили, що апеляційний суд по деяким депутатам вже прийняв рішення, що всі дії про відкликання були здійснені в правовому руслі. Зокрема, мова йде про Віталія Косяка, депутата від Радикальної партії Ляшка.

Наступні судові справи будуть по депутатам від Партії вільних демократів Альони Цегвінцевої, Тетяни Чорнобіль та Максиму Шадловському, а також Максима Скорика від ВО “Черкащани”.

– Рішення ТВК були легітимні. Незаконно було розігнано ТВК, — сказав  голова Черкаської міської ТВК Володимир Матюша. — Виборча комісія — це колегіальний орган. Вона не вибирає і не відкликає депутатів, вона констатує факт. ТВК повинна все перевірити і вже звернутися до партії. Ми пройшли повністю всю процедуру, перевірили всі підписані листи.

Учасники прес-конференції наголосили, що процес відкликання депутатів набирає обертів. Він проходить вже в інших областях і містах України. Поки що він не досконалий, але потроху вдосконалюється, зауважили представники політсил.