Співробітники Управління ДСНС та підпорядкованих підрозділів Черкас постійно приділяють значну увагу питанням спрямованим на вдосконалення професійної підготовки підрозділів та рятувальників під час виконання завдань за призначенням.

Одним із важливих напрямків загальної системи підготовки є проведення тактико-спеціальних навчань. Чергові такі навчання були проведені 27 вересня на території ТОВ «Світ ласощів».

Відповідно до тактичного задуму навчань, пожежно-рятувальні підрозділи  відпрацювали гасіння пожежі, а також проведення рятування людей.

Крім підрозділів ДСНС до участі у навчаннях були залучені працівники добровільної пожежної дружини об’єкту. Під пильним оком посередників, добровольці відпрацювали боротьбу із вогнем за допомогою первинних засобів пожежогасіння а також бойове розгортання ланки на початковій стадії розвитку пожежі до прибуття перших підрозділів пожежно-рятувальної служби.

Навчання дозволили усім учасникам без поспіху відпрацювати практичні дії, з бойового розгортання, оперативного реагування, проведення евакуації персоналу та матеріальних цінностей.

На завершення навчань за участі усіх учасників було проведено спеціальну нараду під час якої дано професійну оцінку діям кожного підрозділу.