На сьогоднішньому засіданні виконавчого комітету громадські активісти та представники ветеранських організацій звернулися до міської влади з приводу відмови перевізників перевозити пільговиків. Пише “Про Все“.

– Було б доречно з тими перевізниками, які шантажують людей з обмеженими можливостями, розірвати всі договори, – зазначив громадський активіст Дмитро Кухарчук.

Також активісти вимагали, щоб міський голова скликав широку нараду із перевізниками та пільговиками та знайшли спільну мову.

Натомість міський голова заявив, що місто готове піти на зустріч перевізникам та підняти вартість проїзду, але за умови виконання перевізниками низки вимог від міської влади.

– Ми готові підтримати думку перевізників про підняття вартості проїзду, але за умови, що вони будуть і надалі возити пільговиків. Не весь час, а лише у визначений, – сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

В той же самий час заступник міського голови Юрій Ботнарзазначив, що фахівці обрахували вартість тарифу дял перевізників і він становить 4,28 гривень.

– Спеціалісти з ЧДТУ обрахували соціально-обґрунтований тариф і він становить 4,28 гривень. Обрахувати економічно-обґрунтований тариф не можливо. Адже перевізники не надають достовірні дані щодо своєї діяльності, або дають недостовірну інформацію, – сказав він.

Окрім всього, представники організацій воїнів АТО заявили, що вони готові на акції не лише під стінами Черкаської ОДА, а й під стінами Кабінету Міністрів.

В результаті переговорів було досягнуто домовленості про проведення широкої наради міської влади з перевізниками та за участю представників пільговиків. Попередньо її мають провести завтра, 11 липня  о 12 годині, у кабінеті 206 Черкаської міської ради.