Нова Стела Пам’яті з іменами загиблих Героїв, які віддали найдорожче за нашу свободу — життя, з’явилась у середмісті Черкас. Меморіал зробили без залучення бюджетних коштів. Учні професійно-технічних навчальних закладів, комунальні підприємства Черкас своїми руками реконструювали та облагородили територію.

blank

blank

Освячення стели провів отець Володимир, який закликав об’єднуватись проти спільного ворога, “полеглі воїни боролися не для розбрату, а для об’єднання всіх нас. Ми повинні згуртуватись, як ми це зробили 24 лютого!”

blank

Поряд з меморіалом родичі загиблих військових та міська влада заклали майбутній парк пам’яті, висадили 150 завжди зелених туй, як символ вічного життя.

blank

blank

“Пам’ять повинна жити вічно, поки Герої дивляться на нас з небес. Хочеться, щоб у цьому затишному сквері лунав дитячий сміх. Тому що наші Герої поклали життя заради майбутнього маленьких українців. Ми зобов’язані поставити їх на ноги та навчити любити Батьківщину!” – сказав міський голова Анатолій Бондаренко.

Очільник обласного центру подякував всім, хто долучився до реконструкції та встановлення стел памяті (першу встановили раніше на площі Слави). Він вручив грамоту виконавчого комітету заступниці міського голови Марині Гаркавій за оперативну та якісну організацію роботи.

Сестра загиблого Героя України Михайла Чабаненка Інна Шкляр висловила щиру подяку всім, хто працював над цим проєктом та допоміг втілити його в життя. З її слів, “кожен містянин має бачити, має знати обличчя військових та пам’ятати їхній подвиг. Адже кожен з них – це історія, трагедія, душа… Хотіла б, щоб жителі міста бачили цих людей, завдяки яким ми зустрічаємо ранки, працюємо, живемо.”

blank

blank

blank

blank

blank

blank

blank