Сьогодні, 20 лютого, в країні вшановують пам’ять Небесної сотні. Згадали полеглих на Майдані і в Черкасах. Про це на Фейсбуці повідомив очільник Черкас Анатолій Бондаренко.

“Шість років тому цей день став переломним і для нашої країни, і для кожного, кому болить її доля. Перша Небесна Сотня борців за правду, справедливість та нове майбутнє почала відходити в небо. Кожного з них – від наймолодшого до найстаршого, від українця до білоруса – ми проводжали не лише з болем і вдячністю за їхній подвиг, а й з відчуттям неоціненного боргу та обіцянками зробити все, щоб їхні смерті були не марними. Небесна Сотня полеглих на Майдані в часи Революції Гідності стала першою на варті тих змін, за які й нині віддають свої життя патріоти та захисники України.

Тоді, на жаль, ми і подумати не могли, що це був лише початок боротьби, яка стала визначальною для нашого покоління. І це боротьба не лише за зміну влади та збереження кордонів. Це боротьба за нас як за націю. Незалежну, самобутню, вільну, працелюбну, нескорену, гідну кращого майбутнього. Революція Гідності вкотре нам про це нагадала. А Небесна Сотня ціною власних життів показала цінність цього майбутнього і боротьби за нього. Не маємо права забути. Не маємо права здаватись. Слава Героям! І гідності – всім нам!” – зазначив очільник Черкас.